Ruba Pilates

FATİH EMİROĞLU

Personel Trainer

18.03.1983 yılı Arhavi doğumlu eğitmenimiz ilköğretim ve orta öğretimini doğum yerinde tamamlamış olup, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Ana Bilim Dalında tamamlamıştır. Spor hayatına ilköğretim yıllarında voleybol oynayarak başlamış ve ortaöğretimi tamamlayana kadar Artvin Gençlik Spor Kulübü, Arhavi Majörler Spor Kulübünde aktif voleybol oyuncusu olarak devam etmiştir.

Üniversite yıllarında ise İstanbul Doğan Güneş ve Koşuyolu Spor Kulübünde voleybol oynamıştır. Eğitim hayatı sırasında uzmanlığı voleybol üzerine alan eğitmenimizin yardımcı uzmanlık alanı yüzme ve kayak sporudur. Antrenörlük hayatına öğrencilik döneminde başlayan eğitmenimiz, ilk olarak YEŞİLYURT spor kulübünde staj yapmıştır. Aktif olarak iş hayatına Tenis Eskrim Dağcılık spor kulübü ile giriş yapmış daha sonra ENKA spor kulübünde çalışmıştır. Fitness alanına yönelen eğitmenimiz ilerleyen zamanda uzun yıllar MOVENPİCK HOTEL sağlık kulübünde GYM INSTUCTURE da iş hayatına devam etmiştir. Vatani görevini tamamlamak adına ara verdiği iş hayatına PİLATES WİTH GERDA’ DA PERSONAL TRANIER olarak uzun zaman devam etmiştir.

Bana dair:

 • Eğitimler:

  ANOTOMİ – BİYOMEKANİK – POSTÜR
  MAT 1 – 2 – 3
  REFORMER 1 – 2 – 3
  CADİLLAC 1 – 2
  BARREL 1 – 2
  CHAİR 1 – 2
  REDCOR 1 – 2 – 3
  COREALINE 1 – 2
  JUNGLE SPORTS – SUSPENSİON TRAINING (Norveçli Eğitmenler Trf)
  SPECİAL CONDİTİONS (hamilelik, sakatlık, boyun, bel, diz problemleri, skolyoz, kifoz ve lordoz)

 • Adres:

  Muammer Aksoy cad. Kirmikil İş Merkezi Kat:1 dk no:2 Özlüce / Nilüfer BURSA

  2017 Ekim ayı itibari ile Bursa ili Nilüfer ilçesi Özlüce semtinde kurmuş olduğu ‘RUBA PİLATES’ ile hizmet vermektedir. Eğitmenimiz kurmuş olduğu studio'da aletli pilatesin yanı sıra kendi vücut ağırlığınızla Work Out, Gym, Personal egzersiz dersleri vermektedir.

 • İletişim:

  Telefon: 0534 779 84 08
  E-mail: info@rubapilates.com